Dom kilkadziesiąt metrów od plaży!

tel. 58 661 92 95, kom. 608 265 615

 

Regulamin

Regulamin obiektu Skrzypkowscy.pl

Prosimy o zapoznanie się z kilkoma zasadami panującymi w naszym obiekcie, pozwoli to, bowiem obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a nam skoncentrować się na zapewnieniu Państwu komfortowego i miłego wypoczynku. 

 1. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22.00 do godziny 6.00. Każdy z Państwa otrzymuje wraz z kluczem do pokoju klucz do drzwi wejściowych, prosimy o każdorazowe zamykanie drzwi wejściowych.
 2. W ośrodku obowiązuje doba hotelowa od godz.14.00 w dniu przyjazdu do godz.10.00 w dniu wyjazdu.
 3. Wjazd i parkowanie pojazdów dozwolone jest wyłącznie w miejscach wyznaczonych. Dla każdego wynajętego pokoju/apartamentu przysługuje jedno miejsce postojowe (w przypadku apartamentów - miejsce w garażu). Parking jest bezpłatny, niestrzeżony, jedynie zamykany w godzinach ciszy nocnej. Właściciel terenu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy ani znajdujące się w nich mienie.
 4. Klient zamierzający odwiedzić nasz obiekt z psem lub inny zwierzęciem domowy zobowiązany jest powiadomić o tym fakcie w momencie rezerwacji telefonicznej pobytu. Dodatkowo po przyjeździe zobowiązany jest zachować wszelkie środki bezpieczeństwa, ażeby zwierzę nie zagrażało innym wczasowiczom, w szczególności zwierzę powinno być prowadzone na smyczy i mieć założony kaganiec. Pełną odpowiedzialność za szkody spowodowane przez zwierzę ponosi jego właściciel bądź osoba, pod której opieką pozostaje ono w obiekcie.
 5. Należność za pobyt oraz opłata klimatyczna pobierana jest w dniu przyjazdu (gotówka), zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem.
 6. Informujemy, że nie odpowiadamy za pozostawione w pokoju noclegowym mienie klienta.
 7. Na teren obiektu nie mają wstępu osoby trzecie niezgłoszone w dniu przyjazdu. Właściciel zastrzega, iż osoby trzecie przebywające na terenie obiektu zostaną proszone o opuszczenie terenu posesji, w przypadku nie stosowania się do poleceń właściciela, zostaną wezwane odpowiednie służby.
 8. Klient może przyjmować gości w wynajmowanym pokoju tylko po uprzednim uzyskaniu zgody właściciela obiektu i w granicach czasowych określonych tą zgodą. Osoby niestosujące się do zapisu będą podlegały zapisom pkt.7.
 9. Gość ponosi pełną odpowiedzialności materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych (również zagubienie kompletu kluczy) pensjonatu powstałe z jego winy lub winy odwiedzających.
 10. Pod wskazanym na stronie internetowej numerem telefonu mogą Państwo dokonywać rezerwacji pobytu w domu Skrzypkowscy.pl. W przypadku rezerwacji stosuje się uprzednią wpłatę zaliczki w wysokości do 40% ogólnej ustalonej kwoty pobytu. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 3 dni roboczych od telefonicznej rezerwacji powoduje, iż rezerwacja telefoniczna traci ważność (w momencie rezerwacji telefonicznej można zaproponować podłużenia terminu wpłaty zaliczki).
 11. Zaliczka przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej, chyba, że zostaną poczynione inne ustalenia z właścicielem. Jednocześnie informujemy, że w przypadku skrócenia pobytu nie dokonujemy zwrotów.
 12. Osoby naruszające zasady niniejszego regulaminu zobowiązane będą do opuszczenia obiektu bez zwrotów kosztów.
 Życzymy udanego, spokojnego, słonecznego wypoczynku - Skrzypkowscy.pl.

Zobacz nasze pozostałe obiekty

Pokoje Gościnne

Helena

Pokoje i Apartameny

IZBA u Jędrusia

Pokoje i Apartamenty

Skrzypkowscy.pl

Apartamenty

Willa Port